Reklama

Reklama

Kibice na Camp Nou oszaleli na widok Lewandowskiego! To trzeba zobaczyć

Robert Lewandowski po raz kolejny pojawił się na Camp Nou. Po piątkowej prezentacji, w niedzielę przyszedł czas na pierwszy mecz na nowym stadionie. Kibice zgotowali Polakowi gorące powitanie.

Puchar Gampera to tradycyjnie jeden z ostatnich etapów przygotowań do nowego sezonu. W tym roku barcelończycy podejmują meksykański klub UNAM Pumas. Mecz towarzyski jest połączony z prezentacją  całej drużyny.

Puchar Gampera: Kibice oszaleli na punkcie Lewandowskiego

Poszczególni piłkarze zaczęli wychodzić na murawę Camp Nou od 19:20 - 40 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Stadion był już wówczas wypełniony w znacznym stopniu.

Im większą sympatią fanów cieszy się dany zawodnik, tym głośniejsze brawa otrzymywał od publiczności. Kibice owacyjnie przyjęli Sergio Busquetsa, Gerarda Pique, a także trenera Xaviego Hernandeza.

Reklama

Prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się jednak, kiedy spiker wyczytał nazwisko Roberta Lewandowskiego. Widać to i słychać na nagraniu, które klub umieścił w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski doskonale wszedł w mecz. Już po sześciu minutach miał na koncie gola i asystę. Spotkanie można śledzić w Polsacie Sport, a także na Polsat Box Go. Relacja na żywo trwa natomiast w Interii.  

Jakub Żelepień, Interia 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL