Reklama

Reklama

Kibic wbiegł na murawę po meczu Barcelony. Wymowna reakcja Lewandowskiego

Tuż po meczu FC Barcelona - Rayo Vallecano na murawie pojawił się niespodziewany gość. Młody kibic wbiegł na boisko i próbował dostać się do Roberta Lewandowskiego, by zrobić sobie z nim zdjęcie. Jednak wcześniej zatrzymała go ochrona. Polak zauważył tę sytuację i zainterweniował.

Za Robertem Lewandowskim kilka kluczowych momentów w barwach nowego klubu. Ma za sobą debiut w Barcelonie (w meczu przeciwko Realowi Madryt na torunee po Stanach Zjednoczonych), oficjalną prezentację na Camp Nou, premierowe trafienie, a teraz pierwszy mecz w Primera Division. Co prawda w pojedynku przeciwko Rayo Vallecano nie zdobył bramki, ale już na zawsze to spotkanie będzie ważne dla niego i dla historii polskiego futbolu.

Reklama

Tuż po ostatnim gwizdku sędziego, gdy piłkarze dziękowali sobie za rywalizację, doszło do ciekawej sytuacji. Wszystko zarejestrowały telewizyjne kamery.

Świętowanie po debiucie Lewandowskiego w La Liga! Żona się postarała

Kibic wbiegł na murawę po meczu Barcelona - Rayo. Zrobił sobie zdjęcie z Robertem Lewandowskim

Po meczu Barcelona - Rayo na murawę niespodziewanie wbiegł młody kibic, który na cel obrał sobie Roberta Lewandowskiego. Chciał zrobić sobie z nim zdjęcie, ale szybko zainterweniowała ochrona. Reakcja Polaka? Podszedł do ochroniarzy i poprosił, by pozwolili chłopcu na spełnienie marzenia.

"Lewy" i fan wykonali sobie pamiątkową fotografię, a miły gest przychylności piłkarza nie pozostał niezauważony.

Piekło podczas meczu Lewandowskiego w Barcelonie. "Ciężkie powietrze"

Reklama

Reklama

Reklama