Reklama

Reklama

Kibic podbiegł do Roberta Lewandowskiego. Zdjęcia podbijają sieć

Po zakończeniu środowego meczu Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium pokonał Benficę Lizbona 4-0 na murawę wdarł się jeden z fanów. Podbiegł do Roberta Lewandowskiego, a Polak nie pozostał wobec tego zachowania obojętny.

W starciu nie brakowało emocji, a Bawarczycy, mimo iż końcowy wynik wskazuje na coś innego, długo mieli problem z przełamaniem defensywy portugalskiej drużyny. Po zakończeniu spotkania doszło do incydentu z udziałem jednego z fanów, który zdołał umknąć uwadze osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie obiektu i wdarł się na boisko.

Fan w koszulce gospodarzy podbiegł do Roberta Lewandowskiego. Całą sytuację uchwycili fotoreporterzy. Kapitan reprezentacji Polski nie pozostał wobec zachowania kibica obojętny. Odwzajemnił uścisk i wymienił z nim kilka słów. Oddał mu także swoją koszulkę.

Reklama

Lewandowski znowu strzela w LM - zobacz bramki!

Wyjątkowy gest Roberta Lewandowskiego

Polak w meczu strzelił jedną z bramek dla swojej drużyny i w obecnej edycji LM ma na koncie już pięć goli. Jednocześnie było to jego 16. trafienie w sezonie, uwzględniając wszystkie rozgrywki.

TC
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama