Reklama

Reklama

Karl-Heinz Rummenigge ceni Roberta Lewandowskiego. Chciałby, aby Polak został w Bayernie

Kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium wygasa za półtora roku. W klubie już jednak myślą o przyszłości polskiego napastnika. – Mogę tylko życzyć Bayernowi, aby Lewandowski przedłużył kontrakt – powiedział były prezes klubu, Karl-Heinz Rummenigge.

W niedzielę Bayern pokonał Herthę Berlin 4-1. Lewandowski nie strzelił gola, ale nadal zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców, z 23 trafieniami na koncie.

W ostatnich latach "Lewy" pobił wiele strzeleckich rekordów. Jest już drugim w historii strzelcem Bundesligi. Ma już 300 bramek, traci 65 do innego byłego napastnika Bayernu Gerda Muellera.

Karl-Heinz Rummenigge chciałby, aby Robert Lewandowski został w Bayernie

Nic dziwnego, że w klubie już myślą o przedłużeniu kontraktu z Polakiem, choć jego kontrakt wygasa dopiero 30 czerwca 2023 roku. W tej sprawie wypowiedział się były prezes Bayernu Karl-Heinz Rummenigge.

Reklama

- W 2014 r. zrobiliśmy niewiarygodną pracę, aby go zakontraktować. Mogę tylko życzyć Bayernowi, aby Robert Lewandowski przedłużył swój kontrakt - powiedział Rummenigge.

Zainteresowanie Lewandowskim jest jednak spore. Co chwilę słyszy się pogłoski o zainteresowaniu polskim napastnikiem innych wielkich klubów. Bayern nie zamierza jednak odpuszczać i będzie walczył o zatrzymanie "Lewego".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy