Reklama

Reklama

Kapitalna nowina dla Lewandowskiego! Wielki przełom w Barcelonie

Media donoszą o przełomie w sprawie rejestracji Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona. Tobi Altschaffl oraz Tomasz Włodarczyk poinformowali, że reprezentant Polski nie musi się bać o kwestie formalne - już dzisiaj ma zostać zgłoszony do rozgrywek, by jutro zadebiutować w La Liga w meczu z Rayo Vallecano.

- Wczoraj wieczorem w FC Barcelona odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział: prezydent Joan Laportą, Mateu Alemanym, Jordi Cruyff i wiceprezydent Rafael Yuste. Potwierdziło się: dzisiaj do godziny 18:00 Robert Lewandowski powinien zostać zarejestrowany, a zatem będzie miał prawo do gry w jutrzejszym meczu - napisał na Twitterze dziennikarz "Bilda" Tobi Altschaffl. 

Fantastyczną wiadomość dla "Lewego" potwierdza także Tomasz Włodarczyk. - Robert Lewandowski zostanie zarejestrowany. Fani Barcelony nie powinni być zmartwieni. Jutro odpalamy mecz z Rayo i zobaczymy, czy Robert trafi do siatki w debiucie - powiedział powiedział na kanale Meczyki.pl.

Reklama

Media: Robert Lewandowski zostanie dzisiaj zarejestrowany przez FC Barcelona

W biurach na Camp Nou trwa obecnie wyścig z czasem. FC Barcelona wciąż nie zdołała odesłać do La Liga dokumentów potwierdzających aktywację czwartej dźwigni, przez co nie może zarejestrować nowych zawodników.

Robert Lewandowski miał jednak usłyszeć od prezydenta Joana Laporty, że jego zarejestrowanie jest dla klubu priorytetem. Ostateczna decyzja będzie należała jednak do La Liga, która przeanalizuje złożoną przez FC Barcelona dokumentację.

- Lewandowski i jego agent pytali nas, czy będziemy mogli go zarejestrować. Zawsze mówiliśmy mu, że tak i że w każdym wypadku byłby dla nas w tej kwestii priorytetowym transferem - mówił prezydent "Barcy" podczas konferencji prasowej po prezentacji Roberta Lewandowskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL