Partner merytoryczny: Eleven Sports

Jest przełom? Robert Lewandowski na murawie w Hamburgu! Gra z kolegami

Robert Lewandowski dotąd nie ćwiczył z drużyną podczas treningów w Niemczech, ale wyszedł na rozgrzewkę przed meczem z Holandią w Hamburgu. Ostrożnie ćwiczył z kolegami, grając nawet w "dziadka". Napastnik zacznie spotkanie na ławce rezerwowych.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski/Alex Livesey/Getty Images

Robert Lewandowski nie zagra z Holandią - taki komunikat pojawił się ze strony PZPN przed kilkoma dniami. Napastnik dotąd trenował tylko indywidualnie, ćwicząc bez piłki. Większość czasu spędzał z fizjoterapeutami oraz na rowerze stacjonarnym.

Mimo urazu Lewandowski został wpisany do protokołu meczowego na starcie z Holandią i jest z drużyną w Hamburgu. Co więcej, wyszedł z resztą piłkarzy na przedmeczową rozgrzewkę.

Robert Lewandowski wyszedł na rozgrzewkę przed meczem z Holandią

Na murawie Lewandowski w dość ostrożny sposób wykonywał ćwiczenia, ale co ważne, trenował także z piłką. Razem z innymi rezerwowymi brał udział w grze w "dziadka".

Taki widok z pewnością daje powody do optymizmu przed drugim spotkaniem z Austrią. Michał Probierz utrzymuje, że "Lewy" wciąż walczy z czasem, by być gotowym do gry podczas meczu w Berlinie.

Z Hamburga Wojciech Górski, Interia

 

Jeden z kibiców zabrał dziennikarzowi Interia Sport jego telefon! WIDEO/INTERIA.TV/INTERIA.TV
INTERIA.PL

Zobacz także

Sportowym okiem