Reklama

Reklama

Gwiazdor Realu wprost o transferze "Lewego"! Wymownie zakończył zdanie

Temat możliwego transferu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelona jest coraz szerzej komentowany. Głos w tej sprawie zabrał nawet... Toni Kroos, gwiazdor Realu Madryt, który skwitował swoją wypowiedź śmiechem.

Gorąco jest w ostatnich dniach wokół Roberta Lewandowskiego, który pragnie odejść z Bayernu Monachium, by zostać nowym piłkarzem FC Barcelona.

"Duma Katalonii" złożyła już nawet mistrzom Niemiec pierwszą ofertę za Polaka, lecz ta - według medialnych doniesień - została odrzucona, choć wcale nie kończy to jeszcze negocjacji. Wręcz przeciwnie - stanowi punkt wyjścia.

Reklama

Toni Kroos skomentował możliwy transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona

O sprawę możliwych przenosin Roberta Lewandowskiego na Camp Nou został w rozmowie z "Bild TV" zapytany Toni Kroos - gwiazdor Realu Madryt, który przygotowuje się do finału Ligi Mistrzów z Liverpoolem.

Ze sportowego punktu widzenia mogę tylko powiedzieć, że nie byłbym zwolennikiem tego transferu. Bo wtedy wzmocniłby naszego największego rywala - puentując swoją wypowiedź śmiechem.

Warto przypomnieć, że Real Madryt przed kilkoma laty usilnie walczył o sprowadzenie Roberta Lewandowskiego, a sprawa... wcale nie ucichła! Wedle ostatnich informacji "Królewscy" ponownie myślą o transferze reprezentanta Polski w związku z fiaskiem operacji o nazwie "Kylian Mbappe".

Reklama

Reklama

Reklama