Reklama

Reklama

Globe Soccer Awards. Lewandowski już w Dubaju, dziś odbierze nagrodę

- Witajcie z Dubaju. Już za kilka godzin rozpocznie się gala Globe Soccer Awards. Widzimy się wkrótce - zakomunikował za pomocą mediów społecznościowych Robert Lewandowski. Jak ustaliła Interia reprezentant Polski odbierze dziś nagrodę dla Piłkarza Roku, podczas wcześniej wspomnianej gali Globe Soccer Awards.

Informację o wygranej przez Roberta Lewandowskiego nagrody Piłkarza Roku na gali Globe Soccer Awards podała wczoraj Interia. Polski napastnik osobiście odbierze statuetkę, a za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że przyleciał już do Dubaju, gdzie będzie odbywała się gala. 

- Witajcie z Dubaju. Już za kilka godzin rozpocznie się gala Globe Soccer Awards. Widzimy się wkrótce - powiedział "Lewy". 

Rywalami polskiego napastnika w walce o tytuł Piłkarza Roku byli Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Portugalczyk minimalnie wygrał głosowanie wśród kibiców, lecz decydujący głos będzie miało jury. 

Początek gali już o 15:30, a będzie można ją oglądać na Eleven Sports 1. 

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!!

------------------------------------------------ 

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!ZAGŁOSUJ i wygraj 20 000 złotych - kliknij.Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje