Reklama

Reklama

Gala FIFA The Best. Robert Lewandowski najlepszy, reakcje na wybór Polaka

Na poniedziałkowej gali FIFA The Best Robert Lewandowski otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza. Znane osobistości i instytucje ze świata sportu pospieszyły z gratulacjami.

"Mamy wielkie szczęście oglądać na żywo najlepszego polskiego piłkarza w historii! Zdobycie drugi rok z rzędu przez Roberta Lewandowskiego nagrody FIFA jest tego potwierdzeniem. Jestem przekonany, że przed nim kolejne wyzwania i rekordy. Brawo "Lewy", jesteś najlepszy!" - napisał prezes PZPN Cezary Kulesza. 

"Po prostu najlepszy!" - podsumowano na oficjalnym koncie Bayernu Monachium, czyli klubu Polaka. 

Gala FIFA The Best. Robert Lewandowski z nagrodą. Płyną gratulacje

"Gratulacje dla Roberta Lewandowskiego za wygranie nagrody FIFA The Best Men’s Player. Znakomicie zasłożone." - napisał z kolei Gary Lineker. 

Reklama

"Niedługo musisz rozbudować swój pokój na trofea" - napisał "Lewemu", czyli swojemu koledze z drużyny Bayernu niemiecki piłkarz Thomas Mueller. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL