Reklama

Reklama

FIFA 22. Robert Lewandowski w drużynie roku. Cristiano Ronaldo pierwszy raz pominięty

Robert Lewandowski został nominowany do drużyny roku (TOTY - Team of the year) w trybie Ultimate Team gry FIFA 22. Wybór jak zawsze wzbudził spore dyskusje. W jedenastce zabrakło między innymi - pierwszy raz w historii - Cristiano Ronaldo oraz nominowanego w plebiscycie FIFA The Best Mohameda Salaha.

W każdej z ostatnich edycji gry FIFA - w trybie Ultimate Team - pojawia się drużyna roku. Nominowani do niej piłkarze otrzymują specjalne karty z ulepszonymi statystykami. W tegorocznym zestawieniu nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego, którego karta ma ogólną ocenę 98. Tak wysoką notę otrzymał jeszcze tylko laureat ubiegłorocznej Złotej Piłki - Leo Messi.

Skoro mowa o plebiscytach, w TOTY nie znalazło się miejsce dla Mohameda Salaha, który znalazł się w trójce najlepszych piłkarzy na świecie podczas gali FIFA The Best. W jedenastce zabrakło również - pierwszy raz w historii - Cristiano Ronaldo.

Drużyna roku została wyłoniona na podstawie głosów graczy. Takie wybory zawsze rodzą pewne kontrowersje, lecz teraz dla fanów serii najważniejsze jest teraz zdobycie specjalnych kart, które będą dostępne w grze od piątku.

Reklama

Drużyna roku FIFA Ultimate Team 22 (TOTY FUT 22):

Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Ruben Dias, Cancelo - Kante, Jorginho, De Bruyne - Messi, Lewandowski, Mbappe

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy