Reklama

Reklama

Ferrari 488 Spider, którym jeździł Robert Lewandowski, do kupienia na aukcji

Na jednym z portali aukcyjnych można kupić auto, którym w przeszłości należało do Roberta Lewandowskiego. Białe Ferrari 488 Spider kosztuje obecnie ponad 600 tysięcy złotych.

Samochód wystawiła osoba z Gdyni, która jest drugim właścicielem pojazdu. Twierdzi ona, co umieściła w ogłoszeniu, że wcześniej pojazd należał do Roberta Lewandowskiego.

Chodzi o białe Ferrari 488 Spider z 2018 roku z otwieranym dachem. W ogłoszeniu widnieje adnotacja, że pojazd jest w stanie kolekcjonerskim, a oferta kierowana jest do fanów futbolu.

Do samochodu dołączona jest książka serwisowa. Widnieje w niej nazwisko Roberta Lewandowskiego jako pierwszego właściciela. Pojazd został skonfigurowany specjalnie pod polskiego napastnika.

Reklama

Pojazd ma praktycznie symboliczny przebieg. Do tej pory przejechał tylko 6050 km. Do 100 km/h auto rozpędza się zaledwie w 3 sekundy, a maksymalna moc to 670 KM.

Obecnie cena samochodu sięga ponad 131 tysięcy euro, co w przeliczeniu na złote daje ponad 600 tysięcy. Do końca aukcji zostało jeszcze jednak pięć dni.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL