Reklama

Reklama

Fatalne wieści dla Lewandowskiego. To wymsknęło się prezesowi Barcelony

Prezes FC Barcelona Joan Laporta odbył w piątek na Camp Nou nieformalne spotkanie z hiszpańskimi dziennikarzami. Jak relacjonuje "As", w trakcie rozmowy 60-latkowi "wymsknęła się" kluczowa wiadomość w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego.

40 mln euro to maksymalna kwota jaką FC Barcelona może wyłożyć za Roberta Lewandowskiego - tak miały brzmieć słowa, które Joan Laporta niefortunnie wypowiedział podczas nieformalnego spotkania z dziennikarzami.

Szef "Dumy Katalonii" obiecywał Polakowi, że nie zostawi go na lodzie, jeśli ten jasno i stanowczo zadeklaruje chęć odejścia z Bayernu Monachium i dołączenia do ekipy z Camp Nou. Teraz jednak wszystko spoczywa w rękach Bayernu Monachium.

Reklama

Robert Lewandowski opuści Bayern Monachium? FC Barcelona wyznaczyła maksymalną cenę

Przypomnijmy, że właśnie na 40 mln euro (plus 5 mln euro zmiennych) opiewała ostatnia oferta Barcelony za Roberta Lewandowskiego. Nie znalazła ona jednak akceptacji w oczach działaczu Bayernu, którzy jednak podjęli rozmowy z "Dumą Katalonii".

Media informują, że jeśli sprawa nie zostanie rozwiązana do 12 lipca - gdy Robert Lewandowski ma stawić się na swój pierwszy po wakacjach trening z ekipą mistrza Niemiec - nasz reprezentant może uciec się do "strajku".

Otoczenie Polaka miało wcześniej obiecać FC Barcelona, że uda się go wyrwać z Camp Nou za 40 mln euro. Na ten moment Bayern Monachium pozostaje jednak nieugięty i ma domagać się kwoty wyższej o 10 mln euro.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL