Fani Barcelony mobilizują "Lewego" w specjalny sposób! Kto, jak nie on?

FC Barcelona do przerwy tylko remisowała z Rayo Vallecano 0-0, co mocno sfrustrowało kibiców "Blaugrany". Na początku drugiej połowy dali znać, na czyje bramki bardzo liczą. Zrobili to za pomocą specjalnej piosenki.

Kibice Barcelony mogli czuć się poirytowani obrazem gry "Dumy Katalonii" w pierwszej połowie meczu z Rayo. Barca nie potrafiła stworzyć sobie zbyt wielu klarownych sytuacji, a Robert Lewandowski był odcięty od dobrych podań.

Dlatego tuż po przerwie fani Barcy zaintonowali specjalną przyśpiewkę, poświęconą właśnie Polakowi. Tak, jakby dali wyraźnie do zrozumienia, że liczą na niego i mają nadzieję, że nowy gwiazdor "Blaugrany" odmieni losy starcia z Rayo.

Fani Barcelony tę przyśpiewkę zaprezentowali po raz pierwszy już podczas meczu o Puchar Gampera. Jest to piosenka na melodię znaną z kreskówki "Flinstonowie".