Reklama

Reklama

Dodatkowe wsparcie dla Lewandowskiego. Najbliżsi zjechali się do Barcelony

To ważny dzień dla Roberta Lewandowskiego. 33-latek o 12:30 został zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelony. Na to wydarzenie z upragnieniem czekał nie tylko "Lewy", ale również jego najbliżsi. Do słonecznej Barcelony wybrała się specjalna delegacja z Polski. Polak nie mógł więc narzekać na brak wsparcia

Takiej prezentacji w Barcelonie nie było od lat. Zarząd klubu, podobnie jak i sam Lewandowski, w ostatnim czasie walecznie walczyli o transfer Polaka z Niemiec do Hiszpanii. Ostatecznie "Duma Katalonii" dopięła swego, a kapitan reprezentacji Polski o 12.30 został zaprezentowany światu jako nowy nabytek w drużynie Xaviego. "Lewy" bez wątpienia mógł z tej okazji odczuwać lekki stres, Polak mógł jednak liczyć na wsparcie rodziny i znajomych.

Reklama

Oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie - relacja na żywo

Specjalni goście na prezentacji Lewandowskiego

5 sierpnia o godzinie 12.30 Robert Lewandowski pojawił się na Camp Nou w barwach FC Barcelony. Był to historyczny moment, przede wszystkim dla polskiego i hiszpańskiego futbolu. Wśród kibiców zebranych na stadionie pojawili się najbliżsi Roberta Lewandowskiego.  

Oczywiście, na trubynach nie zabrakło ukochanej "Lewego", Anny Lewandowskiej, a także córek Laury i Klary. Trenerka fitness wrzuciła wcześniej na swoje InstaStories zdjęcie, na którym pochwaliła się stylizacją przygotowaną na to wyjątkowe wydarzenie.

Do Barcelony w czwartek przyleciała także mama kapitana "Biało-Czerwonych", Iwona Lewandowska oraz siostra Roberta, Milena Lewandowska. Na stadionie Camp Nou zjawili się także m.in. znajomi piłkarza. 

Oto rola Lewandowskiego w Barcelonie! Prawda wyszła na jaw

Reklama

Reklama

Reklama