Reklama

Reklama

Co Robert Lewandowski powiedział trenerowi Barcelony? Przecieki z Ibizy

- Mam już wielką ochotę trenować z Tobą - miał powiedzieć Robert Lewandowski do Xaviego Hernandeza podczas ich spotkania w restauracji Lio na Ibizie w minioną środę. Madrycki dziennik "As" potwierdza, że do spotkania naprawdę doszło.

Media hiszpańskie były podzielone. Jedne twierdziły, że przebywający na wakacjach na Majorce Lewandowski wyskoczył na Ibizę, by porozmawiać chwilę z trenerem Barcelony, inne dementowały tę informację.

Bild: Lewandowski gotowy do strajku

Dziennikarze "Asa" zapewniają, że spotkanie rzeczywiście się odbyło. Lewandowski miał okazję potwierdzić, że bardzo zależy mu na najszybszym załatwieniu sprawy jego transferu. 12 lipca Bayern zaczyna przygotowania do sezonu, Polak do Monachium wracać nie chce. Zdaniem niemieckiego "Bilda" jest zdecydowany na strajk, by wymusić transfer na Camp Nou.

Reklama

W hiszpańskich mediach pojawiły się wypowiedzi Lewandowskiego ze spotkania z Xavim. - Mam już wielką ochotę trenować z Tobą - powiedział ponoć Polak do trenera Barcelony.

Barcelona podniesie ofertę za Lewandowskiego

Problemem jest stanowcza postawa Bayernu. Klub z Bawarii żąda za Polaka 60 mln euro. Barcelona chciała dać 40 mln, ze względu na to, że jego kontrakt w Monachium kończy się już za rok. Według "Asa" klub z Camp Nou jest jednak zdeterminowany i gotowy podnieść ofertę nawet do 50 mln euro. 

ZOBACZ TEŻ:

Niemcy ogłaszają koniec Lewandowskiego

50 procent fanów Barcelony za Lewandowskim. Zdecydowane zwycięstwo

Fatalne wieści dla Lewandowskiego. Co powiedział prezes Barcelony?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL