Reklama

Reklama

Chcą "zmiękczyć" Barcelonę w sprawie Lewandowskiego? Tak twierdzą Hiszpanie

Kataloński dziennik "Sport" twierdzi, że przejrzał "strategię Pinego Zahaviego" mającą na celu wydostanie Roberta Lewandowskiego z Bayernu. Gazeta przekonuje, że przenosiny Polaka do Barcelony to nadal bardzo możliwy scenariusz.

Według hiszpańskiej gazety "Sport", agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi ma być przekonany, że opór Bawarczyków w temacie transferu "Lewego" w rzeczywistości nie jest tak silny, jak by się wydawało. Bo też ich pozycja negocjacyjna nie jest tak mocna, by blokowali zupełnie sprzedaż zawodnika, któremu kontrakt kończy się w 2023 roku. Wiadomo, że zawsze jest ryzyko, że latem przyszłego roku Polak mógłby odejść za darmo.

Lewandowski "urażony" staraniami o Haalanda?

Zdaniem "Sportu", dla Zahaviego jasnym jest, że Lewandowski nie zostanie w Bayernie na dłużej. Gazeta twierdzi też, że Lewandowski źle przyjął doniesienia o staraniach o pozyskanie Erlinga Haalanda czynionych przez Bayern - przynajmniej do czasu ostatecznych przenosin Haalanda do Manchesteru City.

Reklama

Według "Sportu", dla Zahaviego jest oczywiste, że opór Bayernu to tylko pewna poza, która ma służyć wywarciu presji na Barcelonę. Tak, aby ostatecznie uzyskać za polskiego napastnika większe pieniądze. Teoretycznie Barcelona mogłaby wydać nawet 40 milionów euro na Lewandowskiego, ale wolałaby nie dobijać do tej kwoty. 

Czytaj także: Nowy trener Pogoni furory tu nie zrobił. "To mogło zaprzepaścić sezon"

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL