Reklama

Reklama

Cezary Kucharski reaguje w sprawie transferu Lewandowskiego. Wszystko jasne

Cezary Kucharski już od dawna nie reprezentuje interesów Roberta Lewandowskiego, lecz dobrze pamięta, od czego zaczęła się sprawa transferu Polaka do Realu Madryt. Zripostował Maika Barthela i wyjaśnił, dlaczego od lat mówiło się o przejściu napastnika nie do Barcelony, a do drużyny ze stolicy Hiszpanii.

Nie ma końca saga wokół transferu Roberta Lewandowskiego. Tuż po zakończeniu sezonu Polak oświadczył, że nie przedłuży kontraktu z Bayernem Monachium. Wygląda na to, że już tego lata zmieni klub. Mówi się, że prawdopodobnie zasili szeregi Barcelony. Choć ziarno wątpliwości zasiały ostatnie medialne doniesienia, wedle których agent kapitana reprezentacji Polski, Pini Zahavi, miał zaoferować podopiecznego... Realowi Madryt.

Reklama

Jeśli to prawda, tego typu ruch niekoniecznie musi dziwić. Zwłaszcza w kontekście niedawnych słów byłego menedżera "Lewego". Maik Barthel w uszczypliwie sformułowanym wpisie na Twitterze przekazał, że Lewandowski "całe życie chciał iść do Realu, a prawdopodobnie skończy w Barcelonie". Do sprawy odniósł się inny eksprzedstawiciel napastnika, Cezary Kucharski.

Pini Zahavi odpowiada na zarzuty! Ostra deklaracja w sprawie Lewandowskiego

Cezary Kucharski wyjaśnia sprawę transferu Roberta Lewandowskiego do Hiszpanii

Polski menedżer skomentował wpis Barthela i ujawnił, że Robert Lewandowski już od dawna myślał o przeprowadzce do Hiszpanii. Podobno już lata temu postanowił, że będzie to następny przystanek w jego karierze. Przy okazji agent wytłumaczył, dlaczego początkowo pod uwagę brano Madryt, a nie Barcelonę. Okazuje się, że kluczem do rozwiązania zagadki jest... odejście Lionela Messiego z "Dumy Katalonii".

Co działo się w ostatniej kolejce naszej Ekstraklasy - sprawdź w naszym programie wideo!

"Dobrze wiesz: Hiszpania była następnym celem po Niemczech. Barcelona z Messim nie potrzebowała numeru 9" - wyjaśnił Cezary Kucharski.

Niemcy wskazują: To zabolało Lewandowskiego! Wszystko zwierzył przyjaciołom

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL