Reklama

Reklama

Bayern Monachium przygotował specjalną playlistę dla Lewandowskiego

Nie milkną echa po zdobyciu przez Roberta Lewandowskiego nagrody na gali FIFA The Best. Bayern Monachium z tej okazji przygotował specjalny wpis. Klub, w którym gra Polak, opublikował playlistę, dedykując ją właśnie jemu.

Robert Lewandowski w poniedziałek już drugi raz w karierze sięgnął po nagrodę FIFA The Best. Tym razem gracz pokonał między innymi Leo Messiego i znów może cieszyć się z tego ważnego wyróżnienia.

Piłkarz ciągle zbiera gratulacje, które płyną do niego różnymi kanałami i w różnej formie. Na tym polu wyróżnił się klub Polaka.

Bayern Monachium zamieścił na Twitterze ciekawy wpis z propozycją playlisty na wtorek. Zestaw zawiera w nazwie słowo "the best".

Tym samym na listę trafiły: "The Best" Tiny Turner, "Simply the Best" The Hound i The Fox oraz "The Best - Acoustic" Bailey Rushlow.

Reklama

To kolejne wyróżnienie dla "Lewego" w ostatnich miesiącach. Pod koniec roku zawodnik został okrzyknięty najlepszym napastnikiem roku według "France Football" podczas gali Złotej Piłki.

Czytaj też: Leo Messi pominął Roberta Lewandowskiego. Oto reakcja Polaka

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL