Reklama

Reklama

Bayern Monachium pogratulował Robertowi Lewandowskiemu

Robert Lewandowski otrzymał w poniedziałek nagrodę dla najlepszego piłkarza 2021 roku w plebiscycie FIFA The Best. Naszemu rodakowi błyskawicznie pogratulował jego klub, Bayern Monachium. "Obrońca tytułu" - napisano.

"Lewy" powziął rewanż na Lionelu Messim za plebiscyt Złotej Piłki, w którym przegrał z Argentyńczykiem. Podczas ceremonii przekazania trofeum, które wręczył mu Oliver Kahn, Polak dziękował całej ekipie, ale i... Gerdowi Muellerowi, napastnikowi, którego strzelecki rekord wszech czasów Bundesligi poprawił w ubiegłym roku.

Reklama

FIFA The Best. Bayern Monachium gratuluje "Lewemu"

Tuż po ogłoszeniu wyników zaczęły spływać dla Lewandowskiego gratulacje z całego świata. Naturalnie, dołączył sie do nich również Bayern Monachium.

"Obrońca tytułu. Zasłużone" - napisano, nawiązując do faktu, że w plebiscycie FIFA The Best wygrał także przed rokiem.

Nasz rodak strzeleckie popisy kontynuuje też w 2022 roku. W dwóch spotkaniach, jakie rozegrał w styczniu strzelił już cztery gole.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy