Reklama

Reklama

Barcelona składa kolejną ofertą za Lewandowskiego! Czeka nas przełom?

FC Barcelona intensyfikuje swoje działania w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego! Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, hiszpański klub wkrótce przedstawi Bayernowi Monachium nową ofertę w sprawie zakupu Polaka. Będzie ona opiewała na 40 mln euro plus bonusy.

 

Jak czytamy na portalu Meczyki.pl, cały pakiet ma zakręcić się w okolicach 50 mln euro. Taka oferta może skłonić włodarzy Bayernu Monachium do sprzedaży Roberta Lewandowskiego lub chociaż podjęcia zaawansowanych negocjacji. 

Pisali już o tym wcześniej dziennikarze katalońskiego "Sportu" informując, że zainkasowanie 50 mln euro ze sprzedaży "Lewego" wprawiłoby działaczy mistrza Niemiec w zadowolenie.

Reklama

FC Barcelona szykuje kolejną ofertę za Roberta Lewandowskiego. Jak odpowie Bayern Monachium?

Trzeba bowiem wziąć pod uwagę wiek Roberta Lewandowskiego (w sierpniu nasz reprezentant skończy 34 lata) oraz fakt, że jego kontrakt wygasa za rok.

Nowa oferta Barcelony może zostać dostarczona do biur Bayernu Monachium w ciągu 24 godzin.

Wszystko wskazuje na to, że wkraczamy w decydującą fazę walki "Dumy Katalonii" o transfer Roberta Lewandowskiego. Wszystkie strony prawdopodobnie chciałyby zamknąć sprawę przed 12 lipca. Wtedy "Lewy" ma stawić się po urlopie w ośrodku treningowym Bayernu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL