Reklama

Reklama

Barcelona przesuwa "próg bólu" dla Lewego! "Tej oferty Bayernu nie odrzuci"

FC Barcelona przesuwa granicę i jest w stanie zapłacić za Roberta Lewandowskiego nawet 60 mln euro - informuje "As". Na Camp Nou są przekonani, że ze względu na wiek oraz sytuację kontraktową Polaka, Bayern Monachium nie będzie w stanie odrzucić takiej oferty.

Do tej pory w kontekście możliwego transferu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelona najczęściej pojawiała się kwota oscylująca w okolicach 35 mln euro.

"As" jednak zupełnie inaczej przedstawia podejście "Dumy Katalonii". Według ustaleń hiszpańskich dziennikarzy, nieprzekraczalna granica dla działaczy klubu z Camp Nou to aż 60 mln euro.

Przeczytaj również: Niemcy uderzają w Lewandowskiego i biją na alarm! Wyciągają "brudy" Polaka

Reklama

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium? Jego agent szuka w Barcelonie domu dla Polaka

W Barcelonie są przekonani, że Bayern nie może pozostać obojętny na taką ofertę, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Robert Lewandowski skończy latem 34 lata, a po kolejnym sezonie będzie mógł odejść z Monachium jako wolny agent.

Iberyjski dziennik podkreśla przy tym, że "Lewy" w pełni dogadał już z FC Barcelona warunki trzyletniego kontraktu, na mocy którego miałby zarabiać dziewięć mln euro w skali roku. 

Zobacz także: Wielkie słowa Andrija Szewczenki o Robercie Lewandowskim

Jak czytamy, w Barcelonie przebywa obecnie agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi, który ma pozostać w mieście dłużej, by zobaczyć rezydencje, w których mogłaby zamieszkać już w tym roku rodzina Lewandowskich.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL