Reklama

Reklama

Barcelona pokazała kulisy prezentacji. Lewandowski zachwycony!

Powoli opada kurz po wielkiej prezentacji Roberta Lewandowskiego w barwach Barcelony. Klub pochwalił się dzisiaj w mediach społecznościowych filmem zza kulis tego wydarzenia, gdzie możemy obejrzeć rozpromienioną minę kapitana reprezentacji Polski.

We wczesne piątkowe popołudnie około 50 tysięcy fanów zdecydowało się udać na Camp Nou, by oficjalnie przywitać w szeregach cules nowego członka, Roberta Lewandowskiego. Polak otrzymał nawet od Joana Laporty specjalną kartę cules, dodając, że "Lewy" stał się teraz częścią katalońskiej rodziny.

Dzisiaj Barcelona opublikowała film z przygotowań do prezentacji, gdzie możemy zobaczyć uśmiechniętego od ucha do ucha Polaka zakładającego trykot Blaugrany na kilka chwil przed pojawieniem się na murawie słynnego stadionu.

Reklama

Barcelona pokazała prezentację Lewandowskiego zza kulis

Lewandowski miał też okazję po raz pierwszy kopnąć piłkę, pokazując kilka widowiskowych sztuczek, ku wielkiej uciesze barcelońskiej publiki.

Pierwsza okazja do zagrania pełnego meczu, a przy okazji zdobycia premierowego gola, dla nowego napastnika Barcelony nadejdzie już w niedzielę, kiedy to w meczu o Puchar Gampera Barca podejmie UNAM Pumas.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL