Reklama

Reklama

Barcelona obiecuje Lewandowskiemu trzecią ofertę. 40 mln euro plus dodatki

Robert Lewandowski wciąż jest w kontakcie z Barceloną. Ta obiecała mu złożenie kolejnej oferty Bayernowi Monachium. Propozycja ma wynieść 40 mln euro plus bonusy - podaje Fabrizio Romano.

"Robert Lewandowski otrzymał informację z Barcelony na temat nowej oferty dla Bayernu Monachium: 40 mln euro plus bonusy" - przekazał na Twitterze dobrze zorientowany w realiach transferowych dziennikarz Fabrizio Romano.

Reklama

"Lewandowski potwierdził chęć zaczekania na Barcelonę, także dzięki dobrym relacjom jego agenta i Laporty" - dodał Romano.

Czytaj także - Nieoczywisty kandydat na następcę Lewandowskiego

Robert Lewandowski i FC Barcelona: Trzecia oferta

Byłaby to już trzecia oficjalna oferta, którą "Duma Katalonii" przedstawi Bayernowi. Pierwsza wynosiła 32 mln euro plus dodatki, druga opiewała na 35 mln euro z ewentualnymi bonusami.

Pierwotnie mówiło się, że Bayern jest w stanie zaakceptować ofertę w wysokości około 50 mln euro, choć z biegiem czasu kwota ta wzrosła do 60 mln euro. Bawarczycy szukają też odpowiedniego następcy Lewandowskiego, ale mają z tym spory problem.

W oficjalnym przekazie klub trzyma się swojego stanowiska "Basta" i oczekuje powrotu Lewandowskiego do treningów 12 lipca. Wówczas rozpocznie się okres przygotowawczy dla zawodników biorących udział w czerwcowych zgrupowaniach swoich reprezentacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL