Reklama

Reklama

Barcelona ma plan B! Jeśli nie "Lewy", to na niego zarzucą sidła

W ostatnich tygodniach zainteresowanie wzmocnieniami na przyszły sezon Barcelony skupiło się na Robercie Lewandowski. Poza głównym nurtem medialnym "Blaugrana" szykowała także podwaliny pod plan "B", czyli ten, gdyby "Lewego" nie udało się wyciągnąć z Bayernu Monachium. Ma nim być sprowadzenie Alvaro Moraty.

Na celowniku "Dumy Katalonii" znajduje się zazwyczaj jednocześnie wielu piłkarzy. Alvaro Morata był obiektem wzmożonych plotek transferowych łączących go z Barceloną w styczniu. Teraz temat powraca.

Xavi wielkim zwolennikiem talentu Alvaro Moraty

Wielkim zwolennikiem kupienia Moraty jest trener drużyny Xavi, który cieszy się dużym zaufaniem kierownictwa klubu. Morata jest też opcją tańszą i bardziej realną niż transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium - podkreślają dziennikarza hiszpańskiego "AS".

Reklama

Morata kończy swój okres wypożyczenia do Juventusu z Atletico Madryt. Konkurentem w próbie wykupienia Hiszpana z Madrytu może być dla Barcy angielski Arsenal. "Wydaje się, że sytuacja ekonomiczna Barcelony wręcz zmusi ją do wybrania Moraty zamiast Lewandowskiego" - pisze "AS".


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama