Partner merytoryczny: Eleven Sports

Anna Lewandowska nie wytrzymała po hat-tricku Roberta. Tak zareagowała

Robert Lewandowski w niedzielne popołudnie dał wiele powodów do radości kibicom FC Barcelona. W pierwszej połowie meczu z Deportivo Alaves zaliczył on hat-tricka, zapewniając swojej drużynie końcowe zwycięstwo. Wyczynu ukochanego z trybun nie miała okazji oglądać Anna Lewandowska. Trenerka fitness zareagowała jednak na sukces "Lewego" w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska zareagowała na hat-trick Roberta
Anna Lewandowska zareagowała na hat-trick Roberta/Urbanandsport/NurPhoto/AFP, CESAR MANSO/AFP/East News

Robert Lewandowski latem 2022 roku po wielu tygodniach starań wreszcie dopiął swego i przeniósł się z Bayernu Monachium do FC Barcelona. Polski napastnik szybko zyskał sympatię kibiców zespołu ze stolicy Katalonii i stał się kluczowym zawodnikiem ekipy prowadzonej obecnie przez Hansiego Flicka. I choć od jego transferu minęło już sporo czasu, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski wciąż potrafi zaskoczyć kibiców, co udowodnił w niedzielnym meczu przeciwko Deportivo Alaves.

Polski snajper wynik spotkania otworzył już w 7. minucie, jednak na jednej bramce nie miał zamiaru się zatrzymywać. W 22. minucie dołożył na swoje konto kolejnego gola, a dziesięć minut później cieszył się z hat-tricka. Rywalom ostatecznie nie udało się wpisać na listę strzelców, Barcelona wygrała więc niedzielne starcie 3:0 i umocniła się na pozycji lidera w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.

Villarreal CF - FC Barcelona. Skrót meczu. WIDEO (Eleven Sports)/Eleven Sports/Eleven Sports

Anna Lewandowska zareagowała na wyczyn męża

Popisów Roberta Lewandowskiego na boisku na żywo obejrzeć nie mogła Anna Lewandowska. Choć nie zasiadła na trybunach, poczynania piłkarzy "Blaugrany" śledziła jednak w domowym zaciszu. Widząc ogromny sukces swojego męża, trenerka fitness zamieściła w mediach społecznościowych wymowne nagranie. Zobaczyć na nim można "cieszynkę" Polaka po zdobyciu trzeciej bramki tego wieczoru.

Anna Lewandowska zareagowała na hat-tricka męża/Instagram/annalewandowska/materiał zewnętrzny

Teraz zawodników "Dumy Katalonii" czeka krótka przerwa od rywalizacji klubowej. Robert Lewandowski i jego koledzy wrócą bowiem do swoich krajów, aby przygotować się do kolejnych meczów reprezentacyjnych. Przypomnijmy, że już 12 października "Biało-Czerwoni" zmierzą się z drużyną z Portugalii, a trzy dni później czeka ich starcie z Chorwacją. Oba te spotkania odbędą się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Jeszcze nie wiadomo, czy na meczach reprezentacji Polski pojawi się Anna Lewandowska. Trenerka fitness i jej team rozpoczęli właśnie kolejną edycję Camp by Ann, a więc kultowych już obozów treningowych. Tym razem uczestnicy swoją formę szlifować będą w Barcelonie. To jednak nie jedyny projekt, jak którym pracuje 36-latka. Już wkrótce odbędzie się bowiem oficjalne otwarcie Edan Studio, a więc centrum fitness w stolicy Katalonii.

Robert i Anna Lewandowscy/
Robert Lewandowski "wygrał" Barcelonie mecz z Deportivo Alaves/CESAR MANSO / AFP