Reklama

Reklama

Anna Lewandowska dumna z męża! W Hiszpanii jest o niej głośno

Anna Lewandowska zabrała głos po oficjalnej prezentacji jej męża Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona. Żona najsłynniejszego polskiego piłkarza była zachwycona powitaniem, jakie zgotowano im na Camp Nou.

Dokładnie o 12:30 Robert Lewandowski został zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelony. Z upragnieniem czekał na to nie tylko "Lewy", ale również jego najbliżsi. W słonecznej Barcelonie wspierała go cała najbliższa rodzina, na czele z żoną Anną Lewandowską.

Anna Lewandowska była na Camp Nou. Została przywitana w FC Barcelona wraz z mężem

Ukochana najlepszego polskiego napastnika była zachwycona przyjęciem, jakie zgotowano jej mężowi. Wszystko skomentowała w swoich mediach społecznościowych. "Nowy rozdział. Wspaniałe powitanie i mnóstwo emocji na Camp Nou. Kochanie jesteś dla mnie najlepszą motywacją, sięgnij po swoje marzenia" - napisała.

Reklama

Przy okazji prezentacji Lewandowskiego po raz pierwszy tak wielkie zainteresowanie mediów i fanów wzbudziła Anna. Na wielu profilach w "social mediach" udostępniono jej wizerunek, ze słowami powitania. Zrobiono tak między innymi na profilu "Culemanias", czemu towarzyszyło wiele pochlebnych komentarzy.

Czytaj także: Gorąco na konferencji Lewandowskiego! Prezes Barcelony miał już dość


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL