Reklama

Reklama

Anna Lewandowska: Ambicja "Lewego" jest ogromna

Robert Lewandowski jest w niesamowitej dyspozycji i w niemal każdym meczu czaruje kibiców kolejnym golami. Jak powiedziała jego żona Anna, kluczem do dobrej dyspozycji "Lewego" nie są tylko treningi i dieta, ale również ambicja oraz wparcie swoich najbliższych.

Nikt nie ma wątpliwości, że Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Polski napastnik w kolejnym sezonie z rzędu imponuje liczbą strzelonych goli, a także został wybrany Piłkarzem Roku UEFA. Oficjalna strona Bayernu Monachium postanowiła przepytać żonę piłkarza - Annę, o klucz do jego sukcesu. 

Reklama

- Jest kilka rzeczy, które zaczęliśmy zmieniać 12 lat temu. Jednym z najlepszych tego przykładów jest jakość snu: dobry materac, brak niebieskiego światła i odpowiedni posiłek przed snem. Ważnym elementem jest również dieta. Radzimy sobie bez laktozy, mąki pszennej, białego cukru i smażonych potraw. Zawsze zaczynamy od deseru lub węglowodanów, a potem jemy białko - stwierdziła żona "Lewego". 

- Regularnie badamy krew Roberta, żeby sprawdzić czego potrzebuje. Bardzo ważne jest również to, aby jeść wolno. To nie jest łatwe dla żadnego z nas - dodała Anna, która jest również dietetyczką. 

Anna Lewandowska przyznała także, że często po meczach Bayernu, "Lewy" dzwoni do niej i wspólnie analizują przebieg gry. 

- Zawsze tak robiliśmy. Dzwoni do mnie po meczach wyjazdowych i chce poznać moją opinię. Mam inne spojrzenie od niego, ale również mam doświadczenie w sporcie wyczynowym i tym zajmowałam się na studiach. Przypomina to rodzaj profesjonalnej dyskusji pomiędzy dwoma sportowcami.  Zobacz więcej informacji na temat Roberta Lewandowskiego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje