Reklama

Reklama

Adam Małysz "spotkał się" z Robertem Lewandowskim! Natychmiastowa reakcja fanów

Adam Małysz pochwalił się w mediach społecznościowych tym, że "widział się" z Robertem Lewandowskim. Nie było to rzecz jasna spotkanie oko w oko, bowiem prezes Polskiego Związku Narciarskiego opublikował tylko zdjęcie z muralem przedstawiającym kapitana polskiej kadry. Spytał przy tym fanów, czy wiedzą, gdzie wykonał to zdjęcie, a ich reakcja była natychmiastowa.

Robert Lewandowski jest w ostatnich dniach na ustach niemal wszystkich kibiców piłki nożnej - zwłaszcza w Polsce. Polak zrobił furorę swoim debiutem na Camp Nou w barwach FC Barcelona, a teraz przygotowuje się już do swojego premierowego spotkania w La Liga.

Do "Lewymanii" dołączył także... Adam Małysz, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z podobizną kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski.

Reklama

Skoki narciarskie. Adam Małysz "spotkał się" z Robertem Lewandowskim

Dzisiaj "widziałem się" z Robertem Lewandowskim. Czy ktoś z Was wie, co to za budynek za mną? - zapytał swoich fanów nasz były skoczek narciarski, a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Kibice od razu rozpoznali, że chodzi o Szkołę Podstawową im. Stefana Batorego w Lesznie. Na jednej ze ścian budynku szkolnego znajduje się mural z Robertem Lewandowskim, który odsłonięto uroczyście w 2020 roku.

Reklama

Reklama

Reklama