Reklama

Reklama

Absolutny rekord! Spektakularne sceny w Barcelonie i wielka kasa w tle

Po transferze Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona w stolicy Katalonii zapanowała prawdziwa euforia! Jak donoszą media, sobotni mecz z Rayo Vallecano może na dobre zapisać się w historii klubu.

Victor Navarro - dziennikarz hiszpańskiej rozgłośni COPE - przytoczył kilka "spektakularnych liczb" dotyczących sobotniego meczu FC Barcelona - Rayo Vallecano, w którym Robert Lewandowski będzie miał okazję, by zadebiutować w La Liga.

Reklama

Jak podał, podczas premierowego meczu Polaka pobity zostanie absolutny rekord jeśli chodzi o liczbę biletów sprzedanych na pierwszy ligowy mecz na Camp Nou. Dzięki temu FC Barcelona ma wzbogacić się o trzy miliony euro.

Wielkie zainteresowanie meczem FC Barcelona. Efekt transferu Roberta Lewandowskiego?

Spory przychód generuje także klubowe muzeum, które w ostatnich dniach zwiedza dziennie około dziewięć tysięcy osób. Dzięki temu do klubowej kasy wpada każdego dnia około 150 tysięcy euro.

Wrażenia z wizyty na Camp Nou bywają jednak bezcenne, a o ich przypływ postarają się w sobotni wieczór Robert Lewandowski i spółka. Początek meczu FC Barcelona - Rayo Vallecano o 21.00. Relacja na żywo w Interii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL