Reklama

Reklama

Zobacz skład Polski na mecz z Francją

Ludovic Obraniak zamiast Kamila Grosickiego - to jedyna zmiana, jakiej trener reprezentacji Polski Franciszek Smuda dokonał przed meczem z Francją.

INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo z meczu Polska - Francja - początek o godz. 21

Po niedzielnym zwycięstwie 2-1 nad rezerwami Argentyny kolejnym przeciwnikiem podopiecznych trenera Franciszka Smudy będzie zajmująca 19. miejsce w rankingu światowym Francja.

Na stadionie Legii w ekipie gospodarzy wystąpi urodzony we Francji Obraniak. Z Argentyną nie grał, bowiem urodziła mu się córka i został dłużej w Lille.

Pod znakiem zapytania stała gra Jakuba Błaszczykowskiego, ale jego problemy zdrowotne nie okazały się na tyle poważne, aby przeszkodzić mu zagrać w dzisiejszym spotkaniu.

Reklama

Obie reprezentacje narodowe zmierzą się ze sobą po raz 16. Bilans jest niekorzystny dla "Biało-czerwonych", którzy czekają na wygraną od prawie 29 lat. Na własnym terenie nie zwyciężyli dotąd nigdy. Polacy byli lepsi w trzech meczach, pięć zremisowali, a siedem przegrali, bramki 16-26.

Skład Polski na mecz z Francją: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Rafał Murawski, Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL