Reklama

Reklama

Znamy skład Polaków na Mołdawię

Poznaliśmy wyjściowy skład reprezentacji Polski na mecz z Mołdawią w eliminacjach MŚ 2014. Selekcjoner Waldemar Fornalik dokonał kilku zmian w porównaniu do spotkania z Czarnogórą.

Zaskoczeniem w wyjściowej jedenastce jest obecność Ariela Borysiuka, który zebrał bardzo słabe noty za występ w Czarnogórze. Był zbyt mało kreatywny i nie przypilnował Drincica, a ten strzelił gola na 1-1. Trener Fornalik postanowił dać mu jeszcze jedną szansę.

Selekcjoner reprezentacji Polski premiował grą w podstawowym składzie za dobry występ w Podgoricy Adriana Mierzejewskiego, który zastąpił na lewej stronie Kamila Grosickiego. Zagramy też bardziej ofensywnie na dwóch napastników. Od pierwszych minut wystąpi błyszczący formą w Legii Marek Saganowski, który w Podgoricy wszedł na boisko w doliczonym czasie gry.

Reklama

Składy drużyn:

Polska: 22-Przemysław Tytoń - 26-Łukasz Piszczek, 27-Marcin Wasilewski, 2-Kamil Glik, 14-Jakub Wawrzyniak - 16-Jakub Błaszczykowski, 6-Ariel Borysiuk, 7-Eugen Polanski, 18-Adrian Mierzejewski - 23-Marek Saganowski, 9-Robert Lewandowski.

Mołdawia: 1-Stanisław Namasco - 2-Igor Armas, 3-Victor Golovatenco, 5-Petru Racu, 6- Alexandru Epureanu - 7-Serghei Covalciuc, 8-Alexandru Gatcan, 9-Igor Picusciac, 21-Stanislav Ivanov - 16-Alexandr Suvorov, 18-Arthur Patras.

 Sędzia: Ilias Spathas (Grecja)

Michał Białoński

Zapraszamy do śledzenia najszybszej w Polsce tekstowej relacji LIVE z tego meczu!

Zapraszamy do słuchania relacji audio na stronie RMF ON! Początek już o godz. 20:30!

Śledź relację na żywo w wersji mobilnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama