Reklama

Reklama

Znamy ceny biletów na mecz reprezentacji Polski w Chorzowie

Znamy ceny biletów na mecz reprezentacji Polski, który 29 marca zostanie rozegrany na Stadionie śląskim w Chorzowie. Za wejściówki trzeba będzie zapłacić od 90 zł do 240 zł. Niewiadomą pozostaje nadal stawka spotkania.

Sprzedaż biletów na pierwszy w tym roku mecz kadry rozgrywany w Polsce rozpocznie się 10 marca. Dwa tygodnie później drużyna narodowa zagra wyjazdowy baraż z Rosją w ramach eliminacji MŚ 2022.   

Polska w barażach 2022. Znamy ceny biletów

Jeśli polscy piłkarze wyjdą z tej potyczki zwycięsko, 29 marca w finale barażowych zmagań zmierzą się na Stadionie Śląskim ze zwycięzcą spotkania Szwecja - Czechy

Przegrany tej pary będzie naszym rywalem, w przypadku porażki "Biało-Czerwonych" w Moskwie.  

Bilety w cenie od 90 do 240 zł będzie można nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Łączy nas Piłka, oficjalnej witryny PZPN

Reklama

Ceny wejściówek:

Kategoria I: 240 zł 

Kategoria II: 180 zł

Kategoria III: 120 zł 

Bilet rodzinny: 100+60 zł (opiekun + dziecko do lat 12)

Osoba niepełnosprawna: 90 zł 

ZOBACZ TEŻ:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy