Reklama

Reklama

Zbigniew Boniek po losowaniu grup Euro 2016: Jestem dobrej myśli

- Nie sprawdziła się moja grupa marzeń - mówi Zbigniew Boniek po losowaniu grup Euro 2016. Prezes PZPN jest jednak zadowolony z wyników ceremonii.

Reprezentacja Polski trafiła do grupy C z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną. Co o wynikach losowania sądzi Zbigniew Boniek?

- Nie sprawdziła się moja grupa marzeń, którą typowałem dla Łączy Nas Piłka (Hiszpania, Ukraina, Polska, Walia - przyp. red.), ale wiadomo, że to tylko zabawa. Byłem jednak blisko, ponieważ spodziewałem się Hiszpanii lub reprezentacji Niemiec i Ukrainy.

- Muszę przyznać, że jestem zadowolony z tego losowania. Nie powiem jednak, że jesteśmy faworytami do awansu, ponieważ trafiliśmy do ciężkiej grupy. Zmierzymy się z bardzo wymagającymi rywalami, ale na pewno nie stoimy na straconej pozycji.

Reklama

- Reprezentacja Polski w eliminacjach EURO 2016 pokazała, że stać ją na wiele, a teraz na pewno da z siebie jeszcze więcej i optymalnie przygotuje się do turnieju finałowego we Francji. Teraz powinniśmy już mówić jak najmniej, a jak najwięcej pracować. Jestem dobrej myśli - powiedział kanałowi "Łączy Nas Piłka" Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje