Reklama

Reklama

Zbigniew Boniek o tym, co zrobi #KiedyBędzieNormalnie

- Co wieczór organizujemy "House party". Razem z żoną łączymy się telefonicznie z córkami i synem. Żartujemy, śmiejemy się, relacjonujemy, co u kogo słychać. Ale ja tam mam najmniej do  powiedzenia. Zawsze mi mówią: "Stary, ty się nie odzywaj" - śmieje się szef polskiej piłki.

Reklama

Do wykorzystania wolnego czasu w pandemii poleca książki, zwłaszcza dwóch autorów: Johna Grishama i Toma Clancy’ego. Nie kryje jednak, że bardziej pochłania go w ostatnim czasie Netflix.

- Netflix oddalił mnie od książek, ale to one są najlepszą rzeczą, jaka może być - nie ma wątpliwości.

Co ciekawe, Boniek w wolnym czasie sporządza notatki, z myślą o napisaniu autobiografii!

- Przymierzam się do książki, w której chciałbym powiedzieć o kilku ważnych meczach w mojej karierze - zapowiada.

Ma już dokładny plan na to, co zrobi #KiedyBędzieNormalnie. Opowiedział nam o wyjeździe na 10 dni i zdradził nawet, do jakiej restauracji w Rzymie uda się w pierwszej kolejności.

- W Capo Boi już na przystawkę dostaje się taką porcję, że człowiek czuje się najedzony, a uczta dopiero się zaczyna - nie może się doczekać Boniek.

- Mam ochotę powrotu do normalności, ucieczki od tego wszystkie jest, bo jednak życie w pandemii jest stresujące. W PZPN-ie mamy więcej pracy niż w czasach, w których piłka normalnie funkcjonowała. Mamy przysłowiowe sto tysięcy problemów i tyle samo do rozwiązania. Jesteśmy na początku tej drogi - kończy Zbigniew Boniek.

Michał Białoński

***
Artykuł powstał w ramach akcji portalu Interia #KiedyBędzieNormalnie, w której przedstawiciele świata kultury i sportu dzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzają za czym tęsknią i czego im brakuje najbardziej, jak radzą sobie ze stresem oraz jakie mają plany na czas po pandemii.

W naszej akcji wzięli udział również:
Mariusz Czerkawski
Mateusz Damięcki
Emilian Kamiński
Łukasz Orbitowski

Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Boniek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje