Reklama

Reklama

Zbigniew Boniek o prowokacjach szkockich mediów

- Co muszą media? Muszą się sprzedawać. A jak się kogoś krytykuje, to jest najlepsza zabawa. Czy naprawdę myślicie, że my się możemy tym przejmować? - pytał retorycznie Zbigniew Boniek, nawiązując do prowokacji szkockiej prasy przed meczem z Polską.

Dołącz do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy

W środę dziennik "Daily Record" w dodatku sportowym szydzi z Roberta Lewandowskiego, zarzucając mu, że skarży się na ostrą grę Szkotów w Warszawie niczym rozkapryszone dziecko. Gazeta zamieściła zdjęcie "Lewego" w dziecięcej czapeczce z tytułem "Big baby Robert spits the dummy" (ang. Duży dzieciak Robert wypluł smoczek).

"My nawet nie wiemy, że istnieją szkockie media" - śmiał się prezes PZPN. "Jestem spokojny i przekonany, że w czwartek albo za trzy dni zakwalifikujemy się do mistrzostw Europy i pojedziemy do Francji" - dodał Boniek.

Reklama

Zobacz materiał wideo:

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Szkocja - Polska

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - Irlandia

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjach Euro2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl

Zobacz deklaracje kibiców Orłów w akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama