Reklama

Reklama

Zbigniew Boniek o Cezarym Kucharskim: Walnął kulą w płot

Prezes PZPN Zbigniew Boniek po raz kolejny zabrał głos na temat Cezarego Kucharskiego, byłego agenta Roberta Lewandowskiego. Po zerwaniu współpracy Kucharski nie jest w najlepszych stosunkach z napastnikiem Bayernu Monachium.

Tym razem Boniek odniósł się do sytuacji z Kucharskim na łamach "Prawdy Futbolu" prowadzonej przez Romana Kołtonia. Prezes PZPN wyśmiał jedną z wypowiedzi menedżera.

- Kiedyś czytałem wywiad z byłym menedżerem Lewandowskiego, który mówił, że Robert będzie coraz słabszy, bo ma głowę nastawioną na biznes. Niesamowicie walnął kulą w płot, kiedy to sugerował. Okazuje się, że idzie to w drugą stronę. I bardzo dobrze - powiedział Boniek.

Nie da się ukryć, że upływ czasu wcale nie działa na niekorzyść Lewandowskiego. Obecny sezon, choć rozgrywany z problemami, jest dla niego najlepszym w karierze pod względem strzeleckim. Snajper Bayernu zdobył dotychczas 46 bramek we wszystkich rozgrywkach.

Reklama

Przypomnijmy, że nie tak dawno Kucharski ujawnił, jak z jego perspektywy wyglądało rozstanie z napastnikiem Bayernu.

Kucharski o rozstaniu z Lewandowskim opowiedział na kanale "Futbolownia".

- Pierwszy raz mówię o tym publicznie. Moment, w którym się rozstaliśmy, był dla mnie absurdalny. Przedłużył wtedy kontrakt z Bayernem Monachium. Podpisał największą umowę w historii polskiego sportu. Było to pięcioletnie porozumienie na sto milionów euro i wówczas zażądał ode mnie, żebym ze swojej prowizji zapłacił mu jeszcze dodatkowe pieniądze. Ja odmówiłem, więc powiedział mi, że w takim razie przestajemy współpracować. Zgodziłem się na to i w zasadzie rozstaliśmy się dwa miesiące po podpisaniu nowego kontraktu - powiedział 48-latek.

Choć sam Lewandowski nie zabrał głosu na ten temat, to wówczas Boniek także nie pozostał obojętny na słowa Kucharskiego. - Menadżerowi 1000-lecia puściły nerwy. To było do przewidzenia... - napisał na Twitterze prezes PZPN.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy