Reklama

Reklama

Zbigniew Boniek: Chcemy i musimy pojechać do Francji

Polscy piłkarze walczą o awans na Euro 2016. Według Zbigniewa Bońka kwalifikacja na przyszłoroczne mistrzostwa Europy to dla naszej kadry obowiązek.

W poniedziałek "Biało-czerwoni" staną przed szansą, żeby zrobić kolejny krok w kierunku awansu. Podopieczni Adama Nawałki zmierzą się na Stadionie Narodowym w Warszawie z najsłabszą drużyną grupy D Gibraltarem. Początek spotkania o godz. 20.45.

"Chcemy i musimy pojechać do Francji. Jesteśmy na dobrej drodze, ale operacja cały czas trwa. Zabieg jest już prawie zakończony, zaczyna się to wszystko zszywać, ale dopóki nie wybudzimy pacjenta, czyli dopóki nie skończą się eliminacje, nie chcemy nic mówić. Mamy w sobie pokorę i zdajemy sobie sprawę z tego, że jeszcze trochę emocji będzie nas czekało" - powiedział Boniek.

"My chcemy na mistrzostwa Europy pojechać, ale nie chcemy wracać tak, jak z ostatnich trzech, czterech wielkich imprez. Trzeci mecz to już był tylko o honor. Jeśli się zakwalifikujemy, to chcemy na Euro odegrać jakąś rolę" - podkreślił prezes PZPN. 

Reklama

Zobacz materiał wideo:

Adam Nawałka o meczu z Gibraltarem:

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eliminacji Euro 2016 Polska - Gibraltar!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy D el. Euro 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje