Reklama

Reklama

Zaostrzone środki bezpieczeństwa na meczu z Ukraina - Polska

Przed piątkowym meczem Ukrainy z Polską w Charkowie należy spodziewać się zaostrzonych środków bezpieczeństwa. Ukraińskie władze chcą zrehabilitować się w oczach FIFA.

Kibice mają być kontrolowani trzykrotnie. Każdy, kto będzie próbował wnieść na stadion jakikolwiek zabroniony przedmiot, nie zostanie wpuszczony. Lokalne władze podkreślają, że sankcje FIFA wprowadzone po meczu Ukrainy z San Marino nie zostały odwołane, a jedynie zawieszone. Stąd przedstawiciele światowej federacji będą dokładnie kontrolować przebieg spotkania z Polską w Charkowie.

FIFA zarzuciła Ukrainie, że w czasie meczu z San Marino we Lwowie na początku września, kibice zapalali race, jeden z nich miał koszulkę z numerem 88 uznawanym za odwołanie do hitlerowskiego pozdrowienia, obrażono także jednego z piłkarzy pochodzenia brazylijskiego.

Na razie sankcje zostały zawieszone do czasu rozpatrzenia odwołania złożonego przez Federację Futbolu Ukrainy.

INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Ukraina - Polska. Początek 11 października o 20

Reklama

Relację na żywo można też śledzić na urządzeniach mobilnych

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy H eliminacji MŚ 2014

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy