Reklama

Reklama

Wojciech Szczęsny zażartował z Krychowiaka na konferencji kadry

Wojciech Szczęsny wcielił się w rolę dziennikarza na konferencji prasowej reprezentacji Polski. Bramkarz zadał sztabowi szkoleniowemu pytanie czy wyciągnie on jakieś konsekwencje wobec stroju Grzegorz Krychowiaka, który wrócił do kadry.

El. MŚ: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

"Krycha" na ostatnie zgrupowanie nie został powołany ze względu na brak występów w Paris Saint-Germain. Teraz jednak Polak gra regularnie na wypożyczeniu w West Bromwich Albion i Adam Nawałka z powrotem umieścił go na swojej liście.

Tuż po rozpoczęciu wtorkowej konferencji do zadania pytania zgłosił Wojciech Szczęsny.

Reklama

- Wojciech Szczesny, "Łączy nas piłka". Mam pytanie do sztabu szkoleniowego. Wrócił Grzegorz Krychowiak po krótkiej przerwie. Chciałem zapytać czy trener widział "stylówkę" w jakiej przyjechał Grzesiek i czy będą jakieś  konsekwencje wyciągnięte w stosunku do niego? - takie pytanie zadał bramkarz "Biało-Czerwonych".

Wywołało ono na sali salwę śmiechu. Uśmiechnęli się także obecni na konferencji Robert Lewandowski i Kamil Glik. Na pytanie odpowiedział ostatecznie rozbawiony drugi trener kadry Bogdan Zając.

- Zauważone zostało w jakim stroju przyjechał Grzegorz. Wysoki poziom, światowy. Top klasa - odpowiedział.

- Nie zgadzamy się, ale dziękuję bardzo - dopowiedział mu jeszcze Szczęsny, znowu wywołując śmiech na sali konferencyjnej.

Krychowiak na zgrupowaniu pojawił się w płaszczu i kapeluszu z szalikiem. Piłkarz nie pierwszy raz swoim strojem zwrócił na siebie uwagę. Nie inaczej było  po jego powrocie do kadry. Wojciech Szczęsny, który prywatnie przyjaźni się z pomocnikiem, nie mógł mu jak zwykle tego odpuścić. 

Reprezentacja Polski w czwartek zmierzy się na wyjeździe z Armenią, a trzy dni później zagra w Warszawie z Czarnogórą. 

AK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL