Reklama

Reklama

Wojciech Szczęsny po meczu z Gibraltarem: Dziękuję moim obrońcom

- Pod moją bramką nic się nie działo, dziękuję bardzo obrońcom, perfekcyjnie wywiązali się z zadań i mam nadzieję, że tak będzie też w najbliższych meczach - powiedział po meczu z Gibraltarem (7-0) na inaugurację eliminacji Euro 2016 Wojciech Szczęsny.

- Fajnie, że strzeliliśmy więcej bramek niż zwykle. Robert Lewandowski się odblokował, strzelił cztery, więc na pewno będzie to z pożytkiem dla nas w najbliższych meczach - powiedział Szczęsny w rozmowie z RMF FM.

- Ciężka była pierwsza połowa, zawodnicy Gibraltaru dużo biegali, mieli dużo sił. Kiedy w drugiej połowie opadli z sił, to było widać różnicę. Ciężko się ogląda takie mecze, ale cieszymy się ze zwycięstwa - dodał bramkarz Arsenalu Londyn.

Szczęsny docenił grą defensywną polskich piłkarzy.

- Nic się nie działo pod moją bramką, dziękuję bardzo obrońcom, perfekcyjnie wywiązali się z zadań i mam nadzieję, że tak będzie też w najbliższych meczach - powiedział.

Reklama

Jak ocenił, "zawodnicy Gibraltaru grali inaczej niż na przykład San Marino, które broni się całym zespołem, oni starali się grać w piłkę i dostali karę".

- Nie można oceniać naszych szans na awans po meczu z Gibraltarem, który grał swój pierwszy oficjalny mecz - podsumował polski bramkarz.


Z Faro Kacper Merk, RMF FM

Zobacz sytuację w Grupie D el. Euro 2016!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje