Reklama

Reklama

Włoski marmur, kominki, kołdry hypoalergiczne - w takich luksusach mają mieszkać Polacy

Hotel L’Hermitage w La Baule ma być bazą Polaków podczas Euro 2016. Będą tam mieli komfort, spokój i ocean. Niewiele osób byłoby jednak stać na wakacje w takim miejscu.Robert Lewandowski i spółka będą mogli rozsiąść się w restauracji z widokiem na ocean. Jeśli jednak zdecydują się wypoczywać w basenie, to stamtąd również będą mieli lazurowy krajobraz.

Do wyboru mają także różne pokoje. Jeśli ktoś będzie miał dość wszechotaczającego oceanu, zdecyduje się na apartament z widokiem na las sosnowy lub saliny.

A co piłkarze zastaną w pokojach? Zadowolony będzie na pewno nieoficjalny DJ naszej reprezentacji - Kamil Grosicki, bo w każdym apartamencie jest stacja dokująca do sprzętu mp3, a także sprzęt głośnomówiący do rozmów telefonicznych.

Reklama

Z kolei nawet najdelikatniejsi zawodnicy nie będą narażeni na alergie, bo w każdym pokoju znajduje się hypoalergiczna pościel bawełniana. Łazienki wyłożone są włoskimi marmurami, niektóre apartamenty posiadają kominek, a w każdym okna są od ziemi do samego sufitu.

- Trener jest bardzo zadowolony z tego hotelu. Wszystko wskazuje, że będzie to baza naszej reprezentacji podczas turnieju EURO 2016. Ostateczna decyzja zostanie podjęta w najbliższych dniach - mówi Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej na stronie "Łączy nas piłka".

Śniadanie w  L’Hermitage kosztuje 100 zł, ale na szwedzkich stołach wyłożony jest m.in. łosoś, a kucharze przygotowują jajecznicę z jajek od kur z wolnego wybiegu.

"W hotelu znajduje się również sala fitness z nowoczesnym sprzętem, sauny, łaźnie, a także w pełni wyposażone centrum biznesowe" - czytamy na stronie L’Hermitage.Tyle samo co śniadanie kosztuje miejsce parkingowe przy hotelu. To jednak niewielki wydatek przy cenach za pokoje. Najtańszy, w tzw. niskim sezonie i w promocyjnej cenie kosztuje ok. 650 zł. Apartament na piątym piętrze z widokiem na ocean to jednak wydatek ponad 1,5 tys. zł za dobę!

Jeśli chodzi o Francję nie są to jednak wyśrubowane ceny.

Szczególnie, że obiekt zbiera bardzo dobre recenzje. Na najpopularniejszym portalu turystycznym - TripAdvisor z 443 gości, 238 oceniło hotel jako idealny, a 128 jako bardzo dobry.

Oto niektóre opinie:

* "To fantastyczne miejsce! Personel od początku był bardzo uprzejmy i pomocny, ale w barze hotelowym nie spodziewajcie się niskich rachunków. Dwie coca-cole przy basenie kosztowały nas 20 euro".

* "Dobre miejsce na wypady do gry w gola"

* "Lokalizacja nie może być lepsza, przy pięknej i czystej plaży"

Z hotelu piłkarze mają mieć 3 minuty jazdy autokarem do boiska treningowego. Z kolei do lotniska jest ok. 20 min. 

Z La Baule Polacy będą musieli latać na mecze, bo 16-tysięczne miasteczko położone jest aż 1200 km od Nicei (tam zagramy z Irlandią Północną), 450 km od Paryża (mecz z Niemcami) i 1100 od Marsylii (spotkanie z Ukrainą).


Piotr Jawor

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama