Reklama

Reklama

Włochy - Polska. Kolejne zmiany w kadrze Włoch

Włosi dokonali kolejnych zmian w kadrze przez towarzyskim meczem z Estonią i spotkaniami z Polską oraz Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów.

Do drużyny narodowej dołączyło trzech piłkarzy: Alessandro Bastoni (Inter Mediolan), Gian Marco Ferrari (US Sassuolo) i Mattia Zaccagni (Hellas Warona).

Wszystko dlatego, że służby sanitarno-epidemiologiczne  w związku z pandemią COVID-19 nie zezwoliły na udział w zgrupowaniu zawodnikom AS Roma: Gianluce Manciniemu, Leonardowi Spinazzoli, Bryanowi Cristante i Lorenzowi Pellegriniemu. 

Mecz Włochy - Polska w ramach Ligi Narodów odbędzie 15 listopada w w Reggio nell'Emilia. Początek o 20.45. Transmisja w Polsacie Sport.

Reklama

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy 1. Ligi Narodów A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL