Reklama

Reklama

Ważne wieści z Rosji w sprawie Polaka! Zaskakujący ruch stał się faktem

Potwierdziły się informacje Interii! Maciej Rybus wciąż będzie grał w Rosji. Polak jako wolny zawodnik podpisał kontrakt ze Spartakiem Moskwa do 2024 roku.

Jeszcze w maju Lokomotiw Moskwa poinformował, że po pięciu latach z klubem pożegna się Maciej Rybus. Wydawało się, że dzięki temu Polak opuści kraj rządzony przez Władimira Putina. Tak się jednak nie stało. Zgodnie z informacjami Sebastiana Staszewskiego z Interii, 32-latek podpisał kontrakt z innym moskiewskim klubem - Spartakiem.

Reklama

Maciej Rybus będzie więc występował w Rosji przez kolejne dwa sezony do 2024 roku.

Maciej Rybus podpisał kontrakt z Lokomotiwem Moskwa. To koniec jego gry w reprezentacji Polski?

Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie polscy kibice z uwagą patrzyli na ruchy polskich piłkarzy, nie chcąc, by w naszej reprezentacji występowali zawodnicy grający w kraju Władimira Putina. Było to spójne z postawą Polskiego Związku Piłki Nożnej, który sprzeciwiał się grze ze "Sborną" w barażach o awans na mundial.

O kwestię możliwego transferu Macieja Rybusa został jeszcze przed jego potwierdzeniem zapytany selekcjoner Czesław Michniewicz, który jednak nie zajął jeszcze żadnego stanowiska. Pozostanie w Rosji może jednak oznaczać dla Macieja Rybusa brak powołań na kolejne zgrupowania reprezentacji Polski. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL