Reklama

Reklama

W poniedziałek ruszy sprzedaż biletów na towarzyski mecz Polska - Finlandia

Zaplanowany na 7 października w Gdańsku towarzyski mecz polskich piłkarzy z Finlandią będzie pierwszym w tym roku spotkaniem biało-czerwonych z udziałem publiczności. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek - poinformował PZPN.

W czwartek UEFA zgodziła się na częściowy powrót kibiców na trybuny podczas meczów pod jej egidą. W krajach, w których władze na to zezwolą, stadiony będą mogły być wypełnione maksymalnie w 30 procentach.

Reklama

Gdańsk jednak znajduje się w tzw. żółtej strefie, co oznacza, że zgodnie z polskimi przepisami na obiekcie można zająć maksymalnie 25 proc. miejsc.

Stadion Energa Gdańsk ma ich 43 165, czyli do sprzedaży trafi nieco ponad 10 tys. biletów. Na tym samym obiekcie Polska zagra z Włochami w Lidze Narodów 11 października. Na to spotkanie sprzedaż biletów ruszy 7 października.

Natomiast 14 października, również w Lidze Narodów, biało-czerwoni podejmą we Wrocławiu Bośnię i Hercegowinę. Tamtejszy obiekt może pomieścić 42 771, czyli do sprzedaży 9 października trafi niespełna 13 tys. biletów.

Sprzedaż biletów, w cenach 70, 90 i 120 złotych, będzie się odbywała wyłącznie za pośrednictwem  strony internetowej.

wkp/ cegl/Dowiedz się więcej na temat: Polska-Finlandia | reprezentacja Polski | mecz towarzyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje