Reklama

Reklama

W Czarnogórze nie boją się Lewandowskiego. "To Polacy powinni się bać"

Bojowe nastroje w Czarnogórze przed meczem z Polską. "Żaden z naszych obrońców nie boi się Lewandowskiego. To wy powinniście bać się nas".

Bojowe nastroje w Czarnogórze przed meczem z Polską. "Żaden z naszych obrońców nie boi się Lewandowskiego. To wy powinniście bać się nas".

26 marca piłkarska reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Czarnogórą w meczu piątej kolejki eliminacji mistrzostw świata. Po czterech spotkaniach "Biało-czerwoni" zajmują pierwsze miejsce w grupie, mając na koncie 10 punktów, zaś nasz najbliższy rywal plasuje się (z siedmioma zdobytymi "oczkami") na drugiej pozycji. -

Fakt, że "Lewy" jest w dobrej formie, ale myślę, że jednak nie powinniśmy się go bać. Wydaje mi się, że media i kibice są nastawieni na wygraną. Żaden z naszych zawodników nie obawia się "Lewego" i myślę, że każdy obrońca reprezentacji Czarnogóry będzie w stanie go zatrzymać. To Polacy powinni się nas bać - powiedziała w rozmowie z x-news Nadja Stanović, zawodniczka SMS-u Łódź, reprezentantka Czarnogóry U-19 w piłce nożnej.

Reklama

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę gr. E el. MŚ 2018

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy