Reklama

Reklama

Vladimir Petković chwali "Biało-czerwonych"

Przed zaplanowanym na wtorek towarzyskim meczem piłkarskim Polski ze Szwajcarią we Wrocławiu trener gości Vladimir Petković chwalił zespół "Biało-czerwonych". Powiedział, że liczy na dobre widowisko, a szansę gry da zmiennikom.

Szwajcaria przystąpi do spotkania w dobrych humorach. W sobotę w efektownym stylu pokonała w eliminacjach Euro 2016 Litwę 4-0. Petković wyjawił, że we wtorek chce poeksperymentować z ustawieniem zespołu.

- Zaproponuję mieszany skład; chcę przetestować jak największą liczbę piłkarzy. Muszę się jeszcze zastanowić nad ostatecznym ustawieniem, ale na pewno dam szansę pokazania się zmiennikom - zaznaczył.

Selekcjoner Helwetów chwalił reprezentację Polski. Zwrócił uwagę, że to zespół, który w ostatnim czasie zrobił spore postępy. Drużyna Adama Nawałki prowadzi po czterech kolejkach w grupie D eliminacji Euro 2016.

Reklama

- To sparing, ale liczę na poważny mecz. Gramy przeciwko drużynie, która po ostatnich spotkaniach w eliminacjach mistrzostw Europy ma wysoką pozycję. Mam nadzieję, że stworzymy razem dobre widowisko, po którym wszyscy będziemy zadowoleni - podsumował Petković.

Mecz Polska - Szwajcaria zostanie rozegrany we wtorek we Wrocławiu; początek o godz. 20.45.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje