Reklama

Reklama

Ulgowy dzień kadry "Franza"

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda odwołał zaplanowany na środę rano miejscowego czasu trening kadry w Chicago. Zawodnicy, którzy przygotowują się do sobotniego meczu z USA, przeprowadzą zajęcia tylko po południu.

"Nie było specjalnego powodu odwołania treningu. Chodziło o to, żeby piłkarze trochę odpoczęli po podróży. O godz. 17 miejscowego czasu (w Polsce będzie północ - przyp. red.) trening odbędzie się już zgodnie z planem" - powiedziała przebywająca w Chicago rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska.

Jak dodała, w środowych zajęciach wezmą udział wszyscy zawodnicy. "Nie mamy powodów do narzekań, oby tak do końca zgrupowania. Nikt w kadrze nie skarży się na urazy, na dodatek jest świetna pogoda" - podkreśliła Olejkowska.

Reklama

Biało-czerwoni zamieszkali w położonym w centrum miasta hotelu "Seneka", gdzie już wcześniej zostali zakwaterowani m.in. prezes PZPN Grzegorz Lato oraz dyrektor reprezentacji Konrad Paśniewski.

Treningi w środę i czwartek (dwa) zaplanowano na stadionie Stagg Field przy University of Chicago. W piątek kadra przeniesie się już na arenę Soldier Field, gdzie kolejnego dnia odbędzie się mecz z Amerykanami. Początek o godz. 19 miejscowego czasu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama