Reklama

Reklama

Tureckie media: Kamil Grosicki trafi do Bursasporu

Skrzydłowy reprezentacji Polski i angielskiego Hull City - Kamil Grosicki już wkrótce ma zostać piłkarzem tureckiego Bursasporu.

Jak twierdzi bursahakimiyet.com.tr, angielski klub zaakceptował ofertę złożoną przez władze Bursasporu.

Umowa Grosickiego ma być ważna do końca czerwca 2020 roku, ale trener Hull City Nigel Adkins nie chce polskiego piłkarza. Powiedział przed kilkoma dniami, że gdyby Grosicki odszedł, to pozwoliłoby na podjęcie zdecydowanych działań na rynku transferowym, bo mógłby wykorzystać pieniądze, które zarabia Polak.

W minionym sezonie Grosicki grał nieregularnie i prezentował nierówną formę. Szansą na odzyskanie dyspozycji mógłby być więc transfer do innego klubu.

Reklama

Polak występował już w tureckiej lidze - w latach 2011-2014 był zawodnikiem Sivassporu, dla którego strzelił 16 goli i zaliczył 26 asyst w 104 meczach.

Bursaspor to klub z miasta Bursa, czwartego pod względem wielkości w Turcji. Wygrywając mistrzostwo Turcji w 2010 roku został drugim w historii klubem spoza Stambułu, który zdobył tytuł. Gra na stadionie, który może pomieścić 43 tys. widzów.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama