Reklama

Reklama

Trening Polaków bez pięciu piłkarzy

Tomasz Kuszczak, Ludovic Obraniak, Łukasz Piszczek, Eugen Polanski i Paweł Wszołek nie wezmą udziału w zaplanowanym na godz. 18 treningu na stadionie Polonii Warszawa - poinformował dyrektor reprezentacji ds. kontaktów z mediami Tomasz Rząsa.

Przyczyny ich absencji są różne. Obraniak i Piszczek są poobijani po niedzielnych meczach ligowych i będą odpoczywali w hotelu. Wszołek przejdzie badania stłuczonego mięśnia uda, a Kuszczak i Polanski z powodów osobistych jeszcze nie przyjechali na zgrupowanie.

- Tomasz Kuszczak musi załatwić ważne sprawy rodzinne i dostał pozwolenie od selekcjonera, by dołączyć do drużyny w poniedziałek wieczorem. Z podobnych powodów i także za zgodą trenera dopiero we wtorek przyjedzie Eugen Polanski - powiedział Rząsa.

Reklama

Trening na boisku Polonii będzie otwarty dla mediów i kibiców. W piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie "Biało-czerwoni" zmierzą się towarzysko z zespołem RPA. Cztery dni później na tym samym obiekcie podejmą Anglików w meczu eliminacji mistrzostw świata. Oba spotkania o godz. 20.45.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy