Reklama

Reklama

Towarzyski mecz Polski z Meksykiem odwołany

Piłkarska reprezentacja Polski miała w czerwcu spotkać się towarzysko z Meksykiem, ale mecz nie dojdzie do skutku - informuje "Przegląd Sportowy".

Według informacji gazety, federacje Polski i Meksyku nie dogadały się co do terminu rozegrania meczu.

Mecz z Meksykiem miał odbyć się na Florydzie w czerwcu, tuż przed wylotem naszych rywali na mundial do Brazylii. Meksykanie ostatecznie zaproponowali jednak termin 30 maja, a ten nie jest dogodny dla nas, gdyż dopiero 1 czerwca kończą się rozgrywki Ekstraklasy.

Selekcjonerowi Adamowi Nawałce został tylko jeden termin FIFA na mecz towarzyski zanim zaczną się eliminacje Euro 2016. 5 marca na Stadionie Narodowym Polska zagra ze Szkocją.

Reklama

13 maja w terminie nieoficjalnym Polska zagra w Hamburgu z Niemcami.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama